Contabil

POWER SYSTEMS ROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducere, evidenta, procesare, arhivare
- Introducere extrase banci,trezorerie, solduri, deconturi, delegatii, op -uri, situatii etc.
- Casa in valuta si facturare
- Ajuta la intocmirea rapoartelor si statisticilor financiare
- Raportare lunara catre INS - a indicatorilor pe termen scurt in servicii
- Revizuieste periodic inregistrarile, arhivarea documentelor financiar contabile
- Raporteaza periodic situatia bugetara
- Este in permanenta informata asupra circuitului documentelor bancare

CERINTE

- Minim 1 an experienta in domeniu
- Studii medii
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC incluzand Microsoft Office, programe de contabilitate
- Proactiva
- Atenta la detalii
- Posibilitate de invatare rapida

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial competitiv si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

POWER SYSTEMS ROM este o companie dedicata sistemelor de electroalimentare de mica si mare putere promovand solutii tehnice de varf in acest domeniu. Pachetul complet de servicii oferite de firma noastra include: elaborare solutii tehnice, livrarea si instalarea echipamentelor, productia de tablouri electrice, executie cablare electrica, service garantie si postgarantie. Solutiile de securizare a furnizarii energiei electrice se bazeaza pe echipamente furnizate de companii cu renume din Franta si Italia.