Contabil

SC IVET COMPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea zilnica a incasarilor si platilor din registru casa;
- efectuarea de compensari intre firme, mentinerea legaturii cu clientii firmei;
- verificarea intrarilor si iesirilor de marfa intre depozit-magazine;
- inregistrarea ordinelor de compensare in programul de contabilitate;
- inregistrarea extraselor bancare in programul de gestiune;
- verificarea retururilor de marfa;
- inregistrarea in programul de contabilitate a documentelor aferente registrului de casa;
- verificarea legalitatii si corectitudinii inregistrarilor in programul de contabilitate;
- bune cunostinte de operare PC (Excel, Word, Internet)

CERINTE

- studii medii sau superioare(de preferinta in contabilitate)
- minim 6 luni experienta in domeniul financiar-contabil;
- seriozitate si implicare, spirit de initiativa, flexibilitate.

Compania IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 16 supermarketuri, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 850 metri patrati si un numar de 570 angajati.