CONTABIL

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contabilitatea primara pana la nivelul de bilant
- operatuni casierie
- mentinerea relatiei cu banca
- evidenta paltilor
- efectuarea platilor

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic
- experienta in domeniu (1-2 ani)
- abilitati de operare PC (MS Office)
- capacitate de analiza
- atentie concentrata
- persoana cu abilitati organizatorice

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonuri de masa
- traininguri periodice
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in doemniul financiar-contabil

RTC Holding este lider pe piata de papetarie, de carte, de transport si curierat, de plati electronice. RTC Holding, unul dintre cele mai mari grupuri de distributie si retail din Romania, cuprinde 9 divizii: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, TCE, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.