Contabil

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea, verificarea si inregistrarea documentelor comerciale justificative:facturi, chitante, extrase etc
- Intocmire documente primare:NIR-uri, registru de casa, jurnal vanzari, jurnal cumparari, raport de gestiune;
- Mentinerea legaturilor cu furnizorii si clientii;
- Evidenta facturilor primite si emise;urmarirea conturilor de clienti si furnizori si a platilor - punctaje
- Actualizare baza de date clienti, furnizori, alte persoane/firme de interes pentru companie;
- Realizarea de situatii contabile si financiare
- Organizare si actualizare Registre Intrari/Iesiri documente ;

CERINTE

Persoana placuta;
Spirit de echipa, comunicativitate;
Cunostinte foarte bune de operare calculator (Word, Excel, Acces, Windows, scaner);
Rezistenta la stres
Persoana organizata, disciplinata
Bune abilitati de comunicare
Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului
Studiile superioare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant negociabil in functie de eficienta
Bonusuri acordate pentru realizari
Mediu de lucru profesionist
Posibilitate de dezvoltare a carierei