Contabil

FRIENDLY WATER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ingregistreaza saptamanal toate tranzactiile financiare
- Realizeaza rapoarte saptamanale/lunare despre situatia contului bancar si
numerar - daca se cere.
- Intocmeste si depune declaratiile trimestriale obligatorii pentru bugetul
statului,
- Mentine relatia cu cu administratia financiara si cu celelalte institutii.
- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare
(instrumente si mijloace de plata)
- Contabilitate generala

CERINTE

Studii superioare de specialitate (finante-contabilitate)
Experienta minim 2-3 an in contabilitate;
Cunostinte solide si experienta in operare cu MS Office(Excel,Word);
Bune cunostinte de limba rusa sau bulgara
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

Firma FW este filiala companiei FW-Australia, cu sediul principal in Europa de
Est - Bulgaria.
Principala noastră activitate se desfasoara in domeniul, design-ului si
proiecterea aquaparc, piscine, centre SPA si saune.