CONTABIL

ISG Personnel Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrare si arhivare banci lei/ valuta, case le/ valuta;
Facturare sediu ( chirii, telefoane, reclama revista…)
Organizare arhiva facturi clienti, banci, case din teritoriu;
Evidenta regim special ( tipizate)- ocazional;
Transfer date din modulul trezorerie in modulul contabilitate;
Verificare balanta contabila ( cont 43, 44, clasa 5);
Inregistrare note contabile, salarii, amortizari, impozit dividende, impozit profit, TVA;
Intocmirea declaratiilor 100, 300, 390, 394; alte declaratii fiscale;
Listare jurnale de cumparari si vanzari;
Punctaje si confirmari solduri cu diversi clienti.

CERINTE

Studii superioare de specialitate ( finante – contabilitate);
Experienta in contabilitate primara minim 2 ani;
Experienta intr-o companie de distributie ( avantaj);
Cunostinte PC – avansat/
Experienta de lucru , program de contabilitate SOCRATE ( avantaj)

BENEFICII OFERITE

Salariu fix;
Bonuri de masa;
Program de lucru: 8.00- 16.30;
Locatie: central
Pachet de compensatii ( prime, bonusuri)
Beneficii anuale ( formare profesionala, excursii)

INTERNATIONAL SERVICE GROUP PERSONNEL MANAGEMENT (ISGPM) este filiala din Romania a companiei ISG Personnel Management Austria, prezenta in Romania din 1999. Reteaua ISG opereaza la nivel international in 22 de tari europene, prin peste 150 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. ISGPM furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare pshihologica, training si dezvoltare de personal sustinute de sesiuni de coaching individual, audit de management, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal. www.isgpm.ro