Contabil

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emite si transmite facturi catre clientii firmei
- Tine evidenta corecta a incasarilor si platilor
- Intocmeste registrul de casa
- Mentine relatia cu banca: depune/ ridica documente (ordine de plata, extrase)
- Mentine relatia cu firma de contabilitate
- Realizeaza diverse rapoarte si situatii pentru management
- Mentine evidenta intrari/iesiri contracte
- Preia apeluri telefonice, primeste/transmite fax-uri

CERINTE

Experienta contabilitate primara
Studii superioare, eventual economice
Foarte bune cunostinte de operare PC
Capacitati de relationare si organizare
Persoana dinamica, atenta la detalii, responsabila

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist

Euroest inseamna implicarea completa a angajatilor sai, care fac tot posibilul pentru a gasi cele mai bune oferte pentru clientii nostri, ca si cum ar implica propriii bani in afacere. Aceasta implicare dovedeste ca ne pasa de succesul investitiilor clientilor nostri. Intr-un mediu de afaceri foarte competitiv, noi am oferit stabilitate si performanta de mai mult de 15 ani.