CONTABIL

Sensident srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificare si efectuare plati
- mentinerea relatiei cu bancile
- realizare analize privind furnizorii si clientii companiei
- inregistrarea in programul de contabilitate a documentelor fiscale aferente
- diverse rapoarte financiar-contabile.

CERINTE

- experienta relevanta pe un post similar
- abilitati de analiza, organizare, atentie la detaliu, flexibilitate, toleranta la stres
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet).

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet compensatoriu motivant.

Numai candidatii eligibili vor fi contactati.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.

Companie lider pe piata de distributie produse stomatologice, ofera oportunitatea dezvoltarii carierei !
In contextul dezvoltarii continue a afacerii, Sensident isi largeste echipa din BUCURESTI, actionand astfel in directia atingerii obiectivelor de crestere si diferentiere pe piata stomatologica.