CONTABIL

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea facturilor, contarea lor si repartizarea pe centre de cost;
- Evidenta, inregistrarea deconturilor a deplasarilor interne si externe;
- Prelucrarea jurnalelor de vanzari si de cumparari.

CERINTE

- Absolvent studii superioare de specialitate (Facultatea de Contabilitate si informatica de gestiune);
- Minim 1 an de experienta intr-un post similar;
- Bune cunostinte de limba franceza si engleza;
- Cunostinte solide de contabilitate;
- Bune abilitati de operare PC: SAP, SAR, Word, Excel, Acces;
- Persoana ordonata, organizata si cu spirit analitic.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.