CONTABIL

SC TERRADOX SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurare inregistrarii operatiunilor contabile zilnice, la nivel de companie
-prelucreaza si intocmeste documentele contabile rezultate din derularea operatiunilor
-asigura contabilitatea decontarilor cu clienti/furnizori, personal, achizitii, intrari-iesiri si descarcari gestiune stocuri
-incuderea periodica a conturilor de venituri si cheltuieli in vederea stabilirii obligatiilor fiscale
-furnizeaza informatii la nivel de manager departament cu privire la situatia financiara a companiei
-monitorizeaza si raporteaza miscarea lichiditatilor si a conturilor de creante/furnizori

CERINTE

-experienta de lucru in cadrul unui departament de contabilitate
-cunostinte contabile la nivel de asigurare a inregistrarii operatiunilor in contabilitatea primara si financiara
-studii universitare de profil: economice, de preferat finante-contabilitate
-cunostinte de legislatie fiscala
-cunostinte operare soft contabilitate(Wizcount avantaj)cunostinte de utilizare Windows Excel
-seriozitate si deschidere spre perfectionare in domeniu

A very dynamic and successful Romanian company, known as Technology & Solutions integrator for document management, with a fast growing activity is looking for the best candidates to join his team for the position of: Accountant