Contabil

BERGERAT MONNOYEUR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza facturile emise de furnizori
- Inregistreaza facturile emise catre clienti
- Inregistreaza operatiunile derulate prin conturile bancare
- Inregistreaza deconturile de deplasare
- Intocmeste rapoarte si situatii privind: creantele neincasate, cifra de afaceri, datoriile neachitate, confirmarile de solduri cu clientii si furnizorii, altele
- Intocmeste jurnalele de cumparare si de vanzare

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Bune cunostinte de operare PC (MS Office)
- Cunostinte de limba engleza si/ sau franceza

Constituie avantaje
- Experienta relevanta in domeniu
- Cunostintele de utilizare software CIEL

Profilul candidatului ideal:
Spirit analitic, rigurozitate, adaptabilitate si capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

-Salariu competitiv, corespunzator responsabilitatilor postului
- Sansa de formare si dezvoltare profesionala
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu international si competitional, intr-o companie de prestigiu, aflata in plina dezvoltare

Postul este localizat la sediul nostru din Mogosoaia, jud. Ilfov

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Suntem BERGERAT MONNOYEUR Romania, societate cu capital francez creata in 1991, cu sediul in Mogosoaia - Ilfov, parte a grupului centenar Monnoyeur.
Avem onoarea de a fi unic distribuitor CATERPILLAR in Romania.
Comercializam si oferim servicii post-vanzare pentru: utilaje constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri; echipamente mine si cariere; compresoare.
Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Pitesti si Craiova.