Contabil

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta, operarea si verificarea documentelor justificative (facturi furnizori, deconturi de calatorie, facturi vanzari) ; documentelor de trezorerie (casierie, bancare); mijloace fixe si amortizare;

Operare cheltuieli salariale;

Evidenta contabila pana la nivel de balanta/bilant.

CERINTE

- Absolvent facultate cu profil economic (avantaj specializare contabilitate);
- Experienta profesionala min.1-2 ani intr-un departament, firma de contabilitate;
- Abilitati operare PC: MS Office, programe de contabilitate;
- Cunostinte medii limba engleza;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana serioasa, cu initiativa, orientata spre obiective
- Toleranta la stres ;
- Disponibilitate imediata de angajare constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, sistem de bonusare in raport cu performantele atinse;
- Telefon mobil, deconturi calatorii;
- Sisteme de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru profesionist si competitiv.

Cei interesati sunt rugati sa transmita urgent un Curriculum Vitae insotit de Scrisoare de Intentie la adresa de mail recruitment@expand.ro sau pe fax la numarul 021 – 210 93 61.

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, prezenta in Romania din 1999, recruteaza pentru biroul reprezentativ din Bucuresti – Contabil/ Economist.