CONTABIL

Ants Performance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operarea documentelor financiar contabile ( casa, banca, facturi de clienti si furnizori ),
Realizarea evidentei contabile si anume:
- intocmirea documentelor contabile si inregistrarea lor in contabilitate
- intocmirea registrului de casa
- intocmirea documentatiei aferenta platilor bancare: ordine de plata prin multicash banking, retragere numerar etc.
- inregistrarea si gestionarea deconturilor de cheltuieli
- urmarirea incasarilor si platilor
- balanta, bilant
- realizarea de situatii si rapoarte solicitate de Directorul Economic

CERINTE

- studii superioare economice finalizate, de preferinta in finante – contabilitate
- peste 3 ani experienta in domeniul financiar - contabil
- cunostinte solide contabilitate si legislatie financiar -contabila
- cunostinte operare PC: Excel, Word, Internet Explorer
- abilitati si experienta in lucrul cu programe de contabilitate ( Wizcount constituie un avantaj )
- limba engleza, scris si vorbit, minim nivel mediu

Clientul nostru, multinationala de renume, specializata in dezvoltarea si marketingul produselor farmaceutice de marca si totodata activa pe piata componentelor farmaceutice.
Ants Performance este un furnizor de servicii de resurse umane. Ne-am specializat intr-o gama larga de solutii care includ evaluarea de personal, training adaptat la cerintele si nevoile clientului si, nu in ultimul rand, consultanta in Resurse Umane.