CONTABIL

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza CONTABIL pentru clientul sau – companie de consultanta financiara si contabilitate.

Responsabilitati:
- Evidenta contabila completa (inclusiv balanta si bilant);
- Realizarea revizuirii contabile anuale si intocmirea declaratiilor fiscale anuale, in conformitate cu reglementarile legale nationale in vigoare;
- Realizarea de rapoarte privind situatia finaciara;
- Completarea fiselor fiscale privind impozitul pe venitul global (anual).

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;
- Minim un an experienta pe o pozitie similara;
- Experienta in contabilitatea de prestari servicii reprezinta un avantaj;
- Foarte buna cunoastere a legislatiei fiscale;
- Limba engleza nivel avansat;
- Cunostinte pachetul MS Office;
- Aptitudini de organizare;
- Aptitudini de lucru in echipa;
- Aptitudini de comunicare ¿i rela¿ionare foarte bune;
- Sim¿ul responsabilit¿tii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru propice dezvoltarii si promovarii profesionale;
- Participarea la cursuri de specialitate în domeniul contabilit¿¿ii, salariz¿rii ¿i fiscalit¿¿ii.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.