Contabil

Junior Soft

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste evidenta contabila, rapoarte si analize financiar-contabile, operatiuni de inchidere financiar-contabila lunara;
- Asigura si mentine relatia cu clientii si institutiile de stat;
- Grupeaza, claseaza si arhiveaza documentele rezultate din activitatea care o desfasoara.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic (specializarea contabilitate / finante constituie un avantaj);
- Cunostinte de legislatie - reglementari privind activitatea financiar-contabila;
- Experienta relevanta in domeniul contabilitatii financiare - de minimum 3 ani intr-o pozitie similara;
- Abilitati de operare PC: MS Office (Word, Excel), software contabilitate;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Bune capacitati de comunicare si de organizare
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare si implementare solutii informatice,
- Colectiv tanar,
- Posibilitati de remarcare,
- Pachet salarial foarte motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Dezvoltare si implementare solutii informatice