CONTABIL

Autoklass Center (Dealer Mercedes-Benz)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste si mentine la zi evidenta incasarilor si a clientilor restanti
- iregistreaza la zi extrasele bancare si intocmeste ordinele de plata
- metine o buna relatie cu bancile si tine la zi evidenta soldurilor bancare
- urmareste si realizeaza platile catre terti
- urmareste activitatile contabile de leasing

CERINTE

- studii superioare economice (Finante – Contabilitate)
- cunostinte solide operare PC
- experienta in domeniu minim 1 an
- persoana organizata, dinamica, amabila si serioasa
- bune abilitati de comunicare
- pronuntat simt al raspunderii
- atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- telefon mobil

SC Autoklass Center SRL, primul dealer Mercedes-Benz la standarde de marca, a dezvoltat o afacere de succes cu ajutorul unui colectiv tanar, motivat si profesionist.
Adaptandu-se cerintelor pietei, SC Autoklass Center SRL si-a creat propria retea de sucursale de reprezentare in Bucuresti, Constanta si Sibiu, dotate la cele mai inalte standarde.
Aflata in proces de extindere la nivel national, SC Autoklass Center SRL recruteaza pentru noua sucursala din Buucresti persoane dinamice dornice sa lucreze pentru o marca de prestigiu de pe piata jucatorilor auto.

www.autoklass.ro
www.autoklass-bucuresti.mercedes-benz.ro