Contabil

SC NET GLOBAL SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Înregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare
- Intocmeste declaratiile lunare / trimestriale obligatorii pentru bugetul statului
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile
- Realizeaz¿ situa¿ii financiare
- Intocmeste situatiile financiare anuale, precum si alte documente solicitate de catre directorul economic
- Raportarea situatiilor cerute de directorul economic si conducerea societatii;
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta
- Inregistreaza extrasele bancare lei/valuta
- Verifica corectitudinea inregistrarilor

CERINTE

- cu/ fara experienta
- bune cunostiinte de operare PC (Excel, Word)
- studii superioare financiar- contabile (de preferat facultatea de contabilitate)
- bune cunostinte de limba franceze;
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONTABILITATE