Contabil

OMILOS GROUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- experienta in contabilitate de cca/minim 3 ani
- cunostinte de utilizare ale unuia dintre programele specializate CIEL,
- experienta in evidenta contabila de minim 3 ani
- bune cunostinte de operare PC (Excel, Word)
- studii superioare financiar - contabile
- cunostinte PC (MS Office)
- bune cunostinte de limba engleza;
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

Omilos Group este un dezvoltator imobiliar, cu o prezenta activa in domeniul investitiilor, dezvoltarii si managementului de centre comerciale. Printre proiectele noastre se numara: Era Shopping Park - Iasi si Era Shopping Park Oradea, centre comerciale ce vor fi inaugurate in 2008, precum si alte proiecte importante pe teritoriul Romaniei.