Contabil

SC IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea inregistrarilor contabile referitoare la:
- casa in lei;
- banca in lei;
- furnizori in lei;
- cheltuielile de deplasare in lei;
- facturile de vanzare in lei si valuta.
Achizitii si livrari intracomunitare.
Inregistrarea, verificarea si descarcarea gestiunilor de marfuri.

CERINTE

Economist (facultate contabilitate sau alta facultate economica)
Cunostinte de contabilitate
Cunostinte bune excel si word; orice program de contabilitate
Cunoasterea lb. franceze consituie un avantaj

Calitati:
- Persoana integra, loiala si riguroasa
- Capacitatea si disponibilitatea de a lucra in echipa
- Dorinta de a invata si progresa, dinamism.

BENEFICII OFERITE

Un cadru de lucru dinamic si profesionist
Posibilitatea unor formari profesionale
Oportunitati de evolutie in cariera
Un salariu atractiv.

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks;

Automobile Renault, Dacia, Nissan;

John Deere, Kuhn, si Westfaliasurge

Mai mult de 560 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii