CONTABIL

GBP PRO CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoana selectata va fi responsabila pentru evidenta contabila completa
- Contabilitatea salariilor si a declaratiilor aferente
- Inregistrari contabile; evidenta documentelor
- Intocmire situatii lunare/trimestriale/anuale catre administratia financiara
- Intocmirea de rapoarte/situatii periodice catre
superiori
- Mentinerea legaturii cu institutiile de stat si cu bancile

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul financiar-contabil
- Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara (intr-o companie din domeniul constructiilor constituie un avantaj)
- Buna cunoastere a legislatiei financiar-contabile
- Bune cunostrinte PC, MS Office - in special Excel
- Persoana responsabila, atenta la detalii si cu dorinta de a-si contrui o cariera intr-o companie in plina dezvoltare

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL ATRACTIV, CARE VA FI DISCUTAT PE PARCURSUL PROCESULUI DE RECRUTARE.

NUMAI CANDIDATII SELECTATI VOR FI CONTACTATI!

Clientul GBP PRO CONSULTING este o firma cu capital integral romanesc, in plina dezvoltare, din domeniul constructiilor.