CONTABIL

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza evidente contabile privind diferite operatiuni prin casa, banca, deconturi,
- realizeaza diverse tipuri de borderouri pentru depunerea BO si cec-urilor,
- intocmeste ordine de plata cu ajutorul sistemelor electronice de plata,
- urmareste scadentale pentru furnizori si clienti.

CERINTE

- experienta de minim un an in domeniu financiar- contabil,
- studii economice superioare/medii,
- cunostinte solide de utilizare a diverselor tipiuri de softuri contabile,
- cunostinte minime de limba engleza,
- experienta in domeniul productiei constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant,
- bonuri de masa,
- mediu de lucru placut intr-o echipa tanara.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.