Contabil

INTEGRATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza controlul tuturor documentelor contabile conform legislatiei;
- calcul salarii si declaratiile aferente (fise fiscale, declaratii CAS, SOMAJ)
- evidenta clienti, furnizori (interni, externi)
- evidenta mijloace fixe, obiecte de inventar
- intocmire registru de casa
- verificare si inregistrare deconturile de cheltuieli
- relatia cu banca, inregistrarea operatiunilor de incasari si plati

CERINTE

- experienta intr-un post similar de minim 3 ani (constituie avantaj cunostinte de SAP)
- cunostinte temeinice privind contabilitatea financiara
- studii superioare in domeniul economic ( Facultatea de Finante-Contabilitate) constituie un avantaj
- cunostinte solide si experienta in operarea PC.

INTEGRATOR este leader in consultanta de business managament. Este o companie dinamica, in care ideile si valorile sint apreciate si initiativele incurajate.

Solutiile noastre inovatoare permit clien?ilor companiei sa gestioneze intregul lant de creare a valorii si sa-si adapteze dinamic procesele economice si sistemele la cerintele schimbatoare ale pietei si competitiei la nivel international.

Intreaga noastra activitate de servicii de consultanta, implementare, parteneriate, dezvoltare de instrumente informatice si metodologii are in centrul sau preocuparea noastra constanta de a stimula crearea de valoare in interiorul organizatiilor clientilor, prin oferirea de solutii inovatoare si eficiente pentru managementul intregii valori create de companie.