CONTABIL

OPTICRIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea inregistrarilor contabile
Derularea operatiunilor financiar contabile
Intocmirea declaratiilor lunare catre autoritati
Operarea platilor prin sistemul multicash
Concilierea soldurilor cu furnizorii interni si externi
Realizarea diferitelor rapoarte financiar contabile
Operare sisteme informatice de gestiune

CERINTE

Studii superioare economice - de preferat contabilitate
Experienta 2-5 ani pe o pozitie similara
Cunostinte operare PC
Cunostinte de limba engleza - mediu
Abilitati de comunicare excelente
Persoana dinamica, organizata si analitica
Seriozitate si loialitate

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
Pachet salarial deosebit de atractiv
Posibilitati de promovare

Compania Opticris, parte a Grupului Cris, este lider de piata in domeniul opticii medicale din Romania. Unic reprezentant in Romania al marcilor de ochelari vedere si soare: Chanel, Bvlgari, Versace, Prada, Burberry, Dolce&Gabanna, Ray-Ban etc.