CONTABIL

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea si/sau verificarea lucrarilor de contabilitate primara;
- lucrari complete de contabilitate inclusiv balanta si bilant contabil;
- activitati administrative;

CERINTE

- experienta minim 2 ani pe un post similar;
- absolvent(a) A.S.E. - facultatea de contabilitate sau finante;
- constituie avantaj cunostintele de intocmire a IFRS-urilor;
- cunostinte bune de limba englez¿ (scris si vorbit);
- bune cunostinte operare PC;
- capacitate de lucru in echipa;
- capacitate de comunicare si relationare foarte bune;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov si Baia Mare!