CONTABIL

RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistreaza in contabilitate operatiunile din registru de casa
- inregistreaza deconturile de cheltuieli
- inregistreaza si tine evidenta facturilor de materiale, ambalaje si servicii
- inregistreaza extrasele bancare in lei
- verifica soldurile la clienti si furnizori
- raspunde de arhivarea documentelor contabile

CERINTE

- studii medii de profil finalizate
- experienta pe un post similar minim 6 luni
- cunostinte avansate operare PC / soft de gestiune, contabilitate
- meticulozitate, atentie concentrata

BENEFICII OFERITE

- salariu fix+bonuri de masa
- posibilitati reale de avansare

Dupa o perioada de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata in 2005, Grupul RTC s-a concentrat, in 2006, pe consolidare si crestere organica.
Incepand de anul acesta, RTC Holding functioneaza intr-o noua structura organizatorica: 10 divizii puternice, cu o forta mai mare de actiune si cu o dinamica deosebita. Fiecare din cele 11 divizii are un management propriu si o strategie clara de dezvoltare; diviziile sunt conduse de un Presedinte si mai multi vicepresedinti, ce au ca suport un staff specializat pe mai multe domenii de expertiza.