CONTABIL

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ROYALTY JOBS recruteaza pentru Clientul sau - o companie lidera de piata in domeniul importurilor auto - un CONTABIL cu urmatoarele responsabilitati:
- indeplinirea la timp si cu acuratete a tututor proceselor si procedurilor contabile;
- generarea balantelor contabile la sfarsit de luna si a bilanturilor la sfarsitul exercitiilor financiare;
- pregatirea documentelor necesare pentru depunerea declaratiilor fiscale periodice;
- verificarea si pastrarea acuratetii datelor de lucru.

CERINTE

- studii superioare - preferabil in Contabilitate / Finante - Banci;
- minim 3 ani experienta anterioara in contabilitate generala;
- cunostinte solide de Contabilitate si legislatie fiscala;
- cunostinte Microsoft Office si aplicatii contabile;
- fluenta in lb. Engleza (scris si vorbit)
- carnet de conducere categ B;
- excelente abilitati sociale si de comunicare, spirit de echipa; gandire analitica.

BENEFICII OFERITE

- un pachet salarial extrem de motivant si competitiv pe piata de profil;
- training-uri si posibilitati de dezvoltare profesionala.

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a recruitment and personnel leasing company .
We collaborate with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).

Please visit our site - www.royaltyjobs.com - where at the section ¿Open positions¿ our database is daily updated.

Availability is the key of success!

By sending us a C.V. in reply to this direct announcement, you agree that the representatives of Royalty Jobs see and process your personal data.