CONTABIL

IQ TEST CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

EVIDENTA CONTABILA COMPLETA A FIRMELOR CU CARE SOCIETATEA NOASTRA ARE CONTRACTE DE CONSULTANTA (inregistrari documente casa, banca, facturi furnizori, facturi cheltuieli, evidenta salarii, ITM, CAS, balanta, bilant).

CERINTE

- Absolventa universitate profil economic (ASE);
- Experienta pe un post similar minim 3 ani;
- Bune cunostinte contabilitate financiara si de gestiune;
- Rapiditate operare PC, cunostinte softuri contabile.

DISPONIBILITATE: imediat
- Excelente abilitati de comunicare;
- Atentie distributiva, meticulozitate;

BENEFICII OFERITE

- PACHET SALARIAL NEGOCIABIL;
- Tichete de masa;
- DEZVOLTARE PROFESIONALA.

IQ TEST CONSULTING este o companie ce ofera servicii de calitate in domeniul resurselor umane.
Societate contabilitate angajeaza 4 ECONOMISTE cu EXPERIENTA RELEVANTA cu temeinice cunostinte de contabilitate.
Selectia se va face doar pe baza unui interviu direct.