Contabil

Tornado Sistems

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea si verificarea la zi a documentelor contabile
- Pregatirea pentru banca a documentelor pentru justificarea incasarilor si platilor in valuta
- Inregistrarea in contabilitate a facturilor de la furnizori (interni si externi) si clienti, verificarea jurnalelor de TVA, inregistrarea in evidenta contabila a notelor de salarii

CERINTE

- Absolvent de studii superioare cu profil economic
- Cunostinte solide de contabilitate
- Experienta intr-un post similar de minimum 1 an (constituie avantaj)
- Cunostinte soft contabil
- Cunostinte MS Office
- Limba engleza ¿ nivel mediu
- Persoana responsabila
- Atentie la detalii
- Capacitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Salariu motivant

Compania Tornado Sistems are peste 250 de profesionisti specializati in diferite domenii: marketing, vanzari, suport tehnic si logistic. Compania este structurata astfel incat sa raspunda cerintelor pietei si anume pe doua directii: distributia de echipamente de tehnica de calcul (Acer, Asus, BenQ, Brother, Canon, Epson, Fujitsu Siemens Computers,HP, Hyundai, Kingston, Kinetix, Lite-on, Microsoft, MSI, Nec, Philips, Samsung, Twin Mos, Xerox) si, pe de alta parte, networking - proiectarea, instalarea, instruirea si consultanta in domeniul retelelor de calculatoare.