CONTABIL

GLOBAL BUSINESS CONCEPTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii:
-absolvent al invatamantului superior economic de specialitate;
Vechime:
-sa probeze o vechime de cel putin 5 ani in domeniu, cuprinzand toate aspectele activitatii financiar-contabile;
Cunostinte:
-sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul organizatoric si financiar-contabil;
-sa posede cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil;
- experienţa în evidenţă contabilă analitica şi sintetică, declaraţii fiscale, salarii, inclusiv bilanţ contabil;
- absolvent C.E.C.A.R./C.A.F.R. - constituie avantaj;

Aptitudini:
-inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
-capacitate de organizare si conducere a activitatii serviciului;
-capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
- bună capacitate de analiză şi sinteză; atenţie la detalii;Atitudini:

CERINTE

- evidenţă contabilă analitica şi sintetică, declaraţii fiscale, salarii, inclusiv bilanţ contabil;

Suntem o societate al cărei profil de activitate este consultanța tehnică și financiară, activă pe piața romanească, cu realizări de succes datorate vastei experiențe dobandite în domeniu, experiență obținută datorită colaborării de succes pe plan național si suportului acordat de către partenerii noștri internaționali.