CONTABIL

HAT Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea/verificarea facturilor de la furnizori
- Intocmirea dispozitiilor pentru avansuri salarii sau cheltuieli
- Inregistrarea/verificarea registrului de casa in lei si valuta
- Inregistrarea deconturilor interne si externe
- Intocmirea OP-urilor pentru plata taxelor vamale si a facturilor de la furnizori
- Intocmire imputerniciri , adeverinte, cereri,etc
- Inregistrarea facturilor externe
- Inregistrarea/verificarea pieselor de schimb service, a preturilor pieselor
- Evidenta mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar
- Inventarierea patrimoniului
- Mentinerea relatiei cu ITM
- Transmiterea rapoartelor catre BNR
- Intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale: cas, sanatate, somaj, ITM, tva si 100, mediu, fise fiscale, bilanturi
- Intocmirea statelor de salarii si avansuri

CERINTE

- Studii superioare economice (Finante ¿ Contabilitate)
- Experienta minim 2 ani pe un post similar
- Cunostinte PC: Word, Excel, Internet
- Limba engleza ¿ nivel avansat
- Excelente abilitati de comunicare
- Persoana organizata, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie multinationala

H.A.T. Group Romania is the official partner, exclusive importer and distributor of SAMSUNG mobile phones.

Our common mission is to bring to the market the future, the digital convergence and the personality and multiple experiences that Samsung mobile phones offer.