Consultanti vanzari Zepter Home Care

Zepter International Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea de noi oportunitati de dezvoltare prin crearea si consolidarea permanenta a portofoliului propriu de clienti;
- promovarea produselor din divizia Home Care si atingerea target-ului de vanzari

CERINTE

Profilul candidatului:
- persoana ambitioasa, tenace, cu spirit competitiv, orientata spre atingerea obiectivelor, cu abilitati de comunicare si negociere, interesata de inovatie, dornica de a face cariera in domeniul vanzarilor;
- minim studii medii.

BENEFICII OFERITE

ZEPTER ofera:
- continua crestere financiara, profesionala si personala;
- cursuri de instruire gratuite;
- posibilitatea de formare si dezvoltare a unei cariere intr-o echipa de succes;
- posibilitatea de a calatori si de a participa la concursuri / meeting-uri internationale Zepter;
- suportul logistic al companiei pentru desfasurarea activitatii de vanzari

companie multinationala ce produce si comercializeaza bunuri de consum de inalta calitate, prin sistemul vanzarilor directe