Consultanti vanzari servicii - Spania - Fara comision!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta pentru companie cu sediul in Marea Britanie, consultanti vanzari cu experienta in unul din domeniile: IT, telecomunicatii, industria aeronautica, industria de automobile, etc. Experienta in recrutare/plasare de personal reprezinta avantaj.
Nu se plateste nici un fel de comision sau taxa!
Se ofera:
- salarizare cuprinsa intre 13.000-18.000 euro brut/an + comision din vanzari de 15%,
- plata biletului de avion pentru sustinerea interviului final,
- relocare in Spania – Valencia,
- prima luna de cazare gratuita.

CERINTE

- experienta in vanzari in unul din domeniile: IT, aeronautic, automobile, semiconductori,
- limba engleza la nivel avansat,
- foarte bune abilitati de comunicare/vanzare,
- persoane perseverente si motivate financiar,
- diponibilitate de relocare in Spania de la inceputul anului 2014.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.