Consultanti imobiliari INCHIRIERI BIROURI

ESOP Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si administrarea unui portofoliu de clienti si proprietari
- Vizionarea si evaluarea ofertelor si intoducerea informatiilor ulterior in baza de date a companiei.
- Evaluarea cererilor clientilor companiei si ofertarea celor mai potrivite proprietati.
- Prezentarea si vizionarea ofertelor compatibile cu cererea clientilor.
- Acordarea asistentei la negocieri si finalizarea tranzactiilor.

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- Abilitati de comunicare, prezentare, negociere si mediere
- Engleza scris si vorbit - avansat
- Alte limbi straine constituie avantaje la angajare
- Carnet de conducere clasa B
- Disponibilitate de program prelungit
- Adaptare si integrare in echipa
- Initiativa si creativitate
- Capacitatea de a gasi solutii
- Atitudinea profesionala de "orientare catre client"
- Interesul pentru o colaborare pe termen lung
- Cursuri de comunicare si vanzari reprezinta un avantaj
- Nu este necesara experienta in imobiliare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu fix prin carte de munca+ comision + auto).
- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar.
-Team building, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa nu devina o povara
- Mediu de lucru profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Cine este ESOP?
...este un jucator de ECHIPA. Cu oameni:

tineri
...entuziasti, profesionisti, motivati . Ne conturam fiecare actiune intr-un mod cat mai creativ. Nu trasam limite in a gandi, nici in a implementa.

competitivi
Respectam piata, si actorii sai. Insa cel mai important competitor suntem noi insine. Dezvoltarea este o preocupare continua. In fiecare zi trebuie sa construim ceva nou, ceva mai bun.

informati
Traim in era informatiei. Dinamica sa contureaza lumea, … in special lumea afacerilor. Observam continuu, interpretam si invatam. Urmarim atent piata si tendintele sale. Scopul nostru final este furnizarea catre partenerii nostri a celor mai eficiente solutii imobiliare.

flexibili
Suntem deschisi ideilor noi si metodelor neconventionale care contribuie la succesul serviciilor noastre. Si le cream! Cu o mobilitate mare in cadrul pietei si un dezvoltat simt practic, adaptam serviciile proprii intr-un mod cat mai adecvat cerintelor fiecarui client.