CONSULTANTI IMOBILIARI - Agentie Imobiliara Internationala

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

AXIAL Resurse Umane realizeaza selectia pentru o importanta companie imobiliara, parte a unui grup multinational.
Postul: CONSULTANT IMOBILIAR - 5 posturi
Atributii:
- Consultanta imobiliara acordata clientilor existenti
- Prezentarea locatiilor pentru vanzare-cumparare si inchiriere
- Incheierea de contracte cu noii clienti

CERINTE

Persoana motivata, cu / fara experienta in domeniul imobiliar sau in domeniul relationarii cu clientii, minim 6 luni.
Abilitati de comunicare dezvoltate.
Permis auto - categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial stimulativ (salariu fix + comisioane deosebite), telefon mobil, masina serviciu
Cursuri de formare

Una dintre cele mai apreciate companii de Resurse Umane din Bucuresti. Realizeaza recrutari si evaluari de personal pentru companii romanesti si straine din domenii diverse de activitate