Consultanti financiari/Agenti asigurari/Brokeri de credite/Recomandatori

Top Seminar

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Top Seminar recruteazã CONSULTANTI FINANCIARI/RECOMANDATORI pentru o noua activitate in cadrul unei companii multinationale.
Venituri DOAR din comisioane

Responsabilitati:
- promovarea produselor companiei ( credite bancare si non-bancare, asigurari non-life si life, produse pentru investitii financiare)
- prospectarea pietei, identificarea de noi clienti
- asimilarea informatiilor legate de produsele financiare intermediate, respectarea standardelor de calitate ale companiei si ale partenerilor

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Te consideri o persoana comunicativa, cu initiativa si orientare catre client? Doresti sa castigi venituri suplimentare sau sa-ti faci o cariera in consultanta financiara?
Vino alaturi de echipa Top Seminar pentru a da un nou orizont aspiratiilor tale profesionale. Experienta in pozitie de brokercredite/asigurari sau vanzari directe constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea unor venituri consistente pe termen lung
- posibilitatea de a intermedia o gama larga de produse financiare, inclusiv produse financiare internationale exclusive
- traininguri la intervale regulate atat in tara cat si in strainatate
- ocazia de a lucra in echipa si de a beneficia de logistica, expertiza si ajutorul unor profesionisti pe fiecare segment de produse financiare intermediate
- posibilitatea de promovare rapida in cadrul companiei
- o serie intreaga de beneficii motivante inca de la inceputul colaborarii cu compania noastra
- job-ul nu prevede munca de teren obligatorie

Companie specializata in consultanta financiara, broker de credite, leasing, asigurari, pensii private