Consultanti

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu sunteti inca siguri de ceea ce doriti sa faceti? Va simtiti atras de domeniul resurselor umane? Alaturati-va acum liderului mondial in acest domeniu!

Deveniti Consultant HR in cadrul Grupului Adecco si capitalizati-va studiile sau experienta profesionala, iar noi va vom asigura trainingul necesar pentru ca acest lucru sa devina o realitate.

Profil:

Dupa o prima experienta profesionala sau studii superioare in urmatoarele domenii : finante, banci, vanzari, IT, marketing, inginerie ¿ veti fi insarcinat, in cadrul unei filiale, de integralitatea misiunilor de recrutare.

- prospectare comerciala si negocierea de acorduri
- evaluarea nevoilor intreprinderilor
- definitia postului si a profilului cerut
- interviurile si selectia candidatilor
- urmarirea integrarii lor in sanul intreprinderilor client
- fidelizarea si dezvoltarea portofoliului de clienti

In plus stapaniti foarte bine limba engleza si/sau franceza, germana fiind un plus.

Daca vreti sa descoperiti o meserie pasionanta ce aliaza expertiza tehnica, consulting, marketing si management de echipa, alaturati-va Grupului Adecco.

Trimiteti Cv-ul dvs la adresa urmatoare claudiu.ciortea@adecco.ro