Consultanta-Management

Profit Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DORESTI SA FACI CARIERA SAU DOAR O ACTIVITATE PART-TIME ?
TE ASTEPTAM!
- Promovare, consultanta si marketing pe piata financiara ;- Analiza necesitati si posibilitati financiare;- Ofertarea celor mai bune solutii;- Formarea si educarea propriei echipe;- Coordonarea activitatilor organizatiei;- Monitorizare activitati;- Largirea si gestionarea portofoliului propriu de clienti.

CERINTE

- Promovare, consultanta si marketing pe piata financiara (aliniere la programele europene);- Analiza necesitati si posibilitati financiare;- Ofertarea celor mai bune solutii;- Formarea si educarea propriei echipe;- Coordonarea activitatilor organizatiei;- Monitorizare activitati;- Largirea si gestionarea portofoliului propriu de clienti.

Cerinte
- constituie avantaj experienta inasigurari si in vanzari- Entuziasm;- Usurinta in exprimare;- abilitati de comunicare si negociere;- Personalitate puternica;- Seriozitate;- Dorinta de cunoastere si educatie;- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;- Orientat spre construirea unei cariere;- Muncitor, rezistent la stress;- Focalizat pe atingerea obiectivelor;- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii;- Perseverent;- Ambitios;- Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti sau angajatori;

BENEFICII OFERITE

Venituri lunare atractive asigurate prin finalizarea contractelor;- Castiguri lunare de 300 - 500 Euro pentru o implicare part-time (15 – 20 ore/saptamana);- Castiguri lunare de 1.000 - 1.500 Euro pentru o implicare full-time (40 – 50 ore/saptamana);- Venituri nelimitate pentru activitate de cariera;- Venituri reziduale (top management);- Comisioane si bonusuri substantiale;- Avansare in baza rezultatelor proprii;- Evolutie rapida in cariera;- Promovare rapida la nivel de management;- Program flexibil (part-time / full-time);- Cariera internationala in consultanta financiara;- Extindere activitate la nivel international;- Colaborare cu puternice companii internationale din piata financiara;- Training-uri gratuite cu licentiere internationala (marketing, management, comunicare, negociere, vanzare, etc.);- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila;- Posibilitate de a lucra individual, in echipa sau in top management;- Excursii si calatorii nationale si internationale (vacanta, informare, training, team-building, etc.);- Independenta in planificarea activitatii (program propriu);- Mediu propice dezvoltarii personale;- Sprijin tehnic din partea coordonatorilor;- Informatii financiare la standarde internationale ridicate.

- Promovare, consultanta si marketing pe piata financiara - Analiza necesitati si posibilitati financiare;- Ofertarea celor mai bune solutii;- Formarea si educarea propriei echipe;- Coordonarea activitatilor organizatiei;- Monitorizare activitati;- Largirea si gestionarea portofoliului propriu de clienti.