Consultant zonal vanzari

Pro Solution Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- promovarea produselor
- dezvoltarea portofoliului de clienti
- mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
- intocmirea si transmiterea de rapoarte zilnice
- deplasarea in teren in zona alocata zilnic

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Experienta in vanzari directe
- Permis conducere categoria B
- Disponibilitate pentru munca de teren
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Dorinta de a invata metode noi de lucru
- Dorinta de a-si dezvolta cariera in cadrul companiei noastre
- Perseverenta

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial compus din parte fixa + comisioane foarte bune
- Bonusuri in functie de performanta
- Masina de serviciu (sau transportul asigurat de companie)
- Training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii de consultant vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem una din cele mai mari companii din Romania.