Consultant with French

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeste intrebari/solicitari (prin telefon sau e-mail ) pe tema Taleo de la salariatii si reprezentantii de resurse umane ai clientilor interni;
- Inregistreaza toate intrebarile/solicitarile in sistemul ERM, in vederea urmaririi si referintelor viitoare;
- Analizeaza si clasifica intrebarile/solicitarile primite, pentru a stabili daca pot fi gestionate de Contact Center sau daca necesita transmiterea la nivelul superior;
- Directioneaza clientii interni catre optiuni de self-service;
- Intocmeste documente standard pe baza solicitarilor clientilor;
- Monitorizeaza intrebarile/solicitarile, urmarind-le si actualizandu-le statusul de-a lungul fluxului
- Ii instiinteaza pe clienti privind rezolvarea, prin actualizarea in sistemul ERM a statusului tichetului si comunicarea prin e-mail/telefon, daca se solicita.

CERINTE

- Bune competente de orientare client
- Facilitate in comunicare
- Spirit analitic
- Orientare catre eficientizare
- Profil administrativ organizat si riguros
- O buna gestiune a prioritatilor si a timpului de lucru
- Empatie, comunicare si spirit de echipa
- Cunostinte de MsOffice (Word, Excel, PowerPoint) -Avansat

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.