CONSULTANT WELLNESS-COLABORATORI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanta in domeniul wellness -programe personalizate de nutritie pentru controlul greutatii, programe pentru sportivi, programe personalizate de intretinere si antistres.

- Beneficiezi de produse la preturi avantajoase;
- Instruire gratuita la nivel international pentru a construi afacerea proprie;
- Iti poti construi o cariera cu o corporatie americana cu experienta de 26 ani, prezenta in 62 de tari;
- Poti avea un program flexibil, poti decide singur cum vrei sa colaborezi, activitate permanenta sau in timpul liber;
- Aprecierea dupa rezultat, recunoasterea rezultatelor;
- Vei colabora cu o echipa de profesionisti;
- Sprijin din partea unei corporatii multinationale;
- Experienta unui indrumator;
- Vacante gratuite;
- Stil de viata deosebit;
- Castiguri financiare atractive;
- Timp liber alaturi de familie;
- Posibilitatea mostenirii afacerii

CERINTE

- Persoane active, independente, dornice sa acumuleze cunostinte noi, comunicative;
- Experienta in lucru cu oamenii si customer service;
- Dorinta de a incepe o activitate pe cont propriu.

BENEFICII OFERITE

- Indiferent ce experienta si educatie ai primit pana acum, vei fi sprijinit pas cu pas pentru a-ti construi o afacere de succes!