CONSULTANT WELLNESS-COLABORATORI

PF VLAD GEORGESCU

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta in domeniul wellness -programe personalizate de nutritie pentru controlul greutatii, programe pentru sportivi, programe personalizate de intretinere si antistres
Beneficii : instruire gratuita, suport pentru demararea activitatii, program flexibil, castiguri in functie de implicare incepand de la 150 $/luna, cele mai bune produse de nutritie umana (interna si externa) fabricate in SUA

CERINTE

Persoane active, independente, dornice de acumulare cunostinte noi, comunicative , experienta in lucru cu oamenii si customer service;
Dorinta de a incepe o activitate pe cont propriu

BENEFICII OFERITE

- 25-50% comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare

Distribuitor autorizat Herbalife. Compania americana Herbalife, infiintata in anul 1980, prezenta acum in 60 de tari, este lider mondial in domeniul produselor si programelor de nutritie umana, datorita in principal cercetarilor revolutionare in domeniul nutritiei celulare si moleculare.Produsele sunt 100 % naturale, realizate din amestecuri si extracte din plante, fructe si legume, retete din traditia medicinei chinezesti produse cu tehnologie si cercetare americana