Consultant wellness

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai acum sansa sa lucrezi intr-un domeniu incitant datorita complexitatii si relativ noutatii acestuia. De ce zic noutatii, pentru ca lumea este inca slab informata in privinta industriei wellness.

CERINTE OBLIGATORII:
Fie ca vrei sa lucrezi in acest domeniu ca,consultant sau vrei sa ai o sanatate mai buna sau pur si simplu vrei sa fii informat in acesta privinta, apeleaza la compania noastra si iti vei lamuri toate aceste probleme
CONSTITUIE AVANTAJ:
Vei afla ce implica lucrul cu oamenii, cum poti sa cunosti caractere diferite, iti poti schimba modul de gandire. Lucrand in acest provocator domeniu,vei putea sa-ti construiesti o cariera de succes si nu vei regreta.

CERINTE

Fiind o activitate independenta, puteti lucra:
- "part time" sau "full time"
- de acasa sau aranjandu-va propriul birou
- clasic sau pe internet
- stabilindu-va propriul orar si program de marketing

BENEFICII OFERITE

Profit imediat din vanzare directa
- Profit imediat din vanzare indirecta, in sistemul "multilevel marketing network"
- Multe alte avantaje: alte tipuri de profit, vacante gratuite, scoli internationale