Consultant wellness

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Servicii de consultanta si vanzari in domeniul wellness.
Crearea si dezvoltarea unei baze de clienti,
Mentinerea in timp a relatiilor cu clientii, servicii post vanzare.
Instruire personala in domeniu, precum si instruirea altor persoane, pentru a deveni buni consultanti.
Crearea, dezvoltarea si coordonarea unei echipe de colaboratori

CERINTE

Persoane active, deschise la invatare, care considera ca responsabilitatea pentru situatia lor financiara le apartine lor si nu altora (Guvern, sef, starea generala a economiei, etc)

Cautam in special persoane nemultumite de situatia lor financiara sau de cariera, si care sunt dispuse sa actioneze pentru a schimba acest lucru.

Daca sunteti blocat/blocata la nivelul actual financiar/de cariera si va doriti o activitate in care sa aveti perspective clare de cariera si in care va puteti planifica o crestere clara financiara/de cariera in urmatorii 5 ani, in functie exclusiv de eforturile proprii, suntem interesati sa va cunoastem.

BENEFICII OFERITE

Venituri atractive, pe masura implicarii (nu oferim angajare)
Instruire gratuita
Posibilitatea instruirii la nivel international (in functie de rezultate, un prim training se va desfasura la Atena, in luna iulie 2006)
Program flexibil
Fara limita de varsta
Sustinere practica in desfasurarea activitatii