consultant wellness

Afaceri interactive

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai acum sansa sa lucrezi intr-un domeniu incitant datorita complexitatii si relativ noutatii acestuia. De ce zic noutatii, pentru ca lumea este inca slab informata in privinta industriei wellness.

Fie ca vrei sa lucrezi in acest domeniu ca,consultant sau vrei sa ai o sanatate mai buna sau pur si simplu vrei sa fii informat in acesta privinta, apeleaza la compania noastra si iti vei lamuri toate aceste probleme

Vei afla ce implica lucrul cu oamenii, cum poti sa cunosti caractere diferite, iti poti schimba modul de gandire. Lucrand in acest provocator domeniu,vei putea sa-ti construiesti o cariera de succes si nu vei regreta

CERINTE

Fiind o activitate independenta, puteti lucra:
- "part time" sau "full time"
- de acasa sau aranjandu-va propriul birou
- clasic sau pe internet
- stabilindu-va propriul orar si program de marketing

BENEFICII OFERITE

Profit imediat din vanzare directa
- Profit imediat din vanzare indirecta, in sistemul "multilevel marketing"
- Multe alte avantaje: alte tipuri de profit, vacante gratuite, scoli internationale

In slujba clientului pentru a-l ajuta sa fie intr-o forma buna pentru o perioada buna de timp in lumea stresului