Consultant Web Marketing - RCWMR

HOLOSFIND Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoasteti bine limba franceza, sunteti dinamic, ambitios, doriti sa va imbunatatiti cunostintele. HOLOSFIND SOFTWARE va ofera posibilitatea sa lucrati intr-o echipa performanta in domeniul marketingului online.

Veti beneficia de formare pentru a deveni expert in acest nou domeniu. Mai mult decat un nivel de formare, cautam persoane motivate sa dezvolte o noua activitate in aceasta era a Internetului.

CERINTE

Cerintele postului :

- nivel FOARTE BUN de limba franceza (vorbit si scris)
- cunoasterea unei alte limbi europene (engleza, spaniola, germana, italiana) constituie un avantaj
- cunoastere si utilizare curenta a internetului
- abilitati de comunicare si cunostinte de marketing

Mai multe informa?ii g?si?i pe site-ul nostru www.referencement.com (www.holosfind.com). Ne pute?i contacta la num?rul de telefon 021 317 50 15 (Bucure?ti)

Intrebarea 1: Care sunt cuno?tin?ele dumneavoastr? în domeniul referen?ierii de site-uri ?
Intrebarea 1: Care este nivelul dumneavoastr? de cuno?tin?e în ceea ce prive?te :
- franceza (sau alta limba) scris? (de la 1 la 10)
- franceza (sau alta limba) vorbit? (de la 1 la 10)

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra : administrarea campaniilor de comunicare pe internet, pentru conturile clientilor nostri.

- referentiere a site-urilor pentru motoarele de cautare (Google, Yahoo, MSN, etc.)
- elaborarea si implementarea strategiei de referentiere (alegerea cuvintelor cheie, redactarea de texte optimizate)
- organizarea si administrarea campaniilor (urmarirea pozitionarii pe motoarele de cautare, sfaturi privind optimizarea de site-uri, etc.)
- asigurarea unei relatii permanente cu clientii

Salariu atractiv + formare 100% privind MARKETING-ul ONLINE.
Bonuri de masa + bonuri cadou
Alte beneficii: bonus anual, trimestrial + deplasari la alte filiale in functie de departament.

Aplicati acum !

Va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra redactat in limba franceza la adresa : consultant@holosfind.com sau direct la serbanl@holosfind.com.

HOLOSFIND Software este filiala româna a societatii Referencement.com, lider pe piata europeana in domeniu SEO, SEM si marketing de cercetare.