Consultant vanzari - team leader

smart training S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie care proceseaza comenzi cu caracter academic si literar: de la articole, lucrari de licenta si disertatie, la eseuri si texte cu continut seo. Postul in sine presupune conducerea unei echipe de redactori, satisfacerea cerintelor clientilor si mentinerea bunei desfasurari a procesului de munca.

CERINTE

- abilitati foarte bune de negociere;
- foarte bun cunoscator al gramaticii limbii romane;
- meticulos;
- capabil sa respecte deadline-urile impuse;
- absolvent al unei universitati de stat din Romania (nu o facultate privata); studiile de masterat finalizate constituie un avantaj;
- limba engleza/franceza/spaniola reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- bonificatii in cazul depasirii targetelor;
- program foarte flexibil si posibilitatea de a lucra de acasa;
- posibilitatea de a atinge venituri lunare substantiale in raport direct cu volumul de munca depus.

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem o companie in domeniul educational.