Consultant Vanzari Sony

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești pasionat de tehnologie și îți dorești un job full-time într-o echipă tânără?
Dacă te regăsești în descriere, te așteptăm alături de noi în echipa de consultanți vânzări Sony.
Vei avea ocazia să promovezi cele mai bune modele de TV și Home Cinema din magazinele de specialitate!

Locație disponibilă: București.

Descrierea jobului:

- Consilierea clienților și vânzarea produselor în magazinele de profil (zona de electronice);
- Realizarea obiectivelor de vânzări și a raportărilor specific;
- Distribuirea materialelor promoționale și de informare;
- Asigurarea suportului informațional pentru personalul de vânzări din magazine.

Program:
luni – vineri / miercuri – duminică;
intervalul orar 13:00 -21:00;
Se lucrează două weekend-uri/lună.

CERINTE

Trebuie să:
- Ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare;
- Ai abilități de persuasiune și orientare către client;
- Ai studii superioare finalizate / în curs;
- Ai abilități și cunoștințe în zona de tehnologie;
- Ai disponibilitate pentru program full time;
- Experiența în vânzare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu Fix + bonus în funcție de performanță;
- Training tehnic de specialitate și de vânzări;
- Perspectivă profesională.
Așteptăm mesajele tale pentru detalii/recomandări sau CV pe cv@brandlink.ro cu titlul "Sony + orașul pentru care aplici"

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de MKT si Comuinicare