Consultant-vanzari software

SOFT MENTOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cautarea de noi clienti care sa aiba activitati in domeniul comercial sau prestari servicii (de la importatori, depozite de marfuri, la supermarket-uri, cabinete de optica, centre de copiere, etc...)
-efectuarea de prezentari ale softului la sediul clientului
-convingerea clientului sa cumpere ;)
-instalarea softului si configurarea lui (asta-i partea cea mai simpla. dureaza 3 minute)
-instruirea utilizatorilor
-incasarea banilor si a comisionului ;)

CERINTE

-Daca ai motor la spate, daca nu te lasa picioarele sa stai locului, daca-ti merge mintea si... gura :) , daca vrei sa cunosti cat mai multi oameni cu cat mai multe feluri de a fi,
atunci ar fi bine sa vii pe la noi pe la un interviu sa te vedem in actiune! :)
-Daca ne convingi ca vrei si poti,
atunci vei avea parte de tot ce e mai bun: un training bun, un job si o echipa faina si nu in ultimul rand un mediu si un salariu motivant

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + comision sanatos din vanzari + telefon
Pentru cei interesati, rog sa trimiteti CV + scrisoare de intentie la office@softmentor.ro.