Consultant Vanzari Servicii & Marketing

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la activitatile de creare, mentinere si extindere a portofoliului de clienti.
Participa la elaborarea strategiei de promovare si vanzari.
Participa la stabilirea obiectivelor de promovare si vanzari.
Propune si implementeaza proceduri inovatoare de promovare si vanzari.
Dezvolta o intelegere aprofundata a serviciilor pe care le promoveaza.
Colaboreaza eficient cu prestatori directi ai serviciilor pe care le promoveaza.
Identifica necesitatile clientului si propune solutii adecvate.

CERINTE

Absolvent de studii superioare.
Minim 2 ani experienta in domenii de activitate ce presupun interactiunea directa cu clientii.
Minim 1 an experienta in vanzari de servicii.
Excelente abilitati de comunicare, persuasiune si abilitatea de a lucra sub presiune.
Abilitatea de a stabili prioritati si de a duce la bun sfarsit proiecte de amploare.
Capacitatea de a identifica noi oportunitati.
Pragmatic si orientat catre rezultate.
Persoana proactiva, deschisa, pozitiva, echilibrata.

BENEFICII OFERITE

Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism.
Mediu organizational placut.
Echipa tanara si motivata.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)