CONSULTANT VANZARI, responsabil Bucuresti

Romantic Travel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comercializarea pachetelor turistice de grup si individuale, catre clientul intermediar- agentia de turism.

CERINTE

- Studii superioare de preferat in domeniu;
- Experinta in turism de minim 3 ani;
- Cunostinte avansate de grografie turistica;
- Permis conducere, categoria B.;
- Cunostinte foarte bune de operare PC(WINDOWS, WORD, EXCEL, OUTLOOK, POWER POINT,etc.;
- Cunostinte la nivel avansat de limba engleza, constituie un avantaj cunoasterea limbii franceze;
- Disponibilitate pentru deplasari, munca de teren;
- Persoana serioasa, organizata, dinamica cu foarte bune abilitati de comunicare;
- Orientare catre client si catre obtinerea unor rezultate excelente;
- Disponibilitate pentru program prelungit(atunci cand este cazul, cu plata orelor suplimentare);

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant!

Turoperator specializat in comercializarea de pachete turistice in Europa cu autocarul si avionul,circuite si sejururi. Retea de distributie cu acoperire nationala.